به سایت WEAP خوش آمدید
WEAP
ویپ حاصل ابتکار Stockholm Environment Institute.


درباره ويپ

خانه
چرا وبپ؟
ویژگی ها
تازه ها
نماهایی از برنامه
تصویر متحرکی از برنامه
کاربردها
مقالات
تاریخچه و دست اندرکاران

استفاده از ویپ
دانلود
مجوز استفاده
راهنمای کاربر
آموزش
فایل های ویدئویی
منابع

انجمن کاربران
تبادل نظرات
لیست اعضا
ویرایش پروفایل

حمایت های جانبی
دوره های آموزشی
دروس دانشگاهی
همکاری

درباره ما
برنامه منابع آب موسسه محیط زیست استکهلم - ایلات متحده
ارتباط با ما


خبرهای زیست محیطی
LEAP
آیا به مبحث انرژی علاقه دارید؟
در مورد "لیپ" بخوانید: نرم افزار موسسه محیط زیست استکهلم برای برنامه ریزی انرژی.

خدمات پشتیبانی

شاخه ي آمريكاي موسسه محيط زيست استكهلم طیف وسیعی از خدمات را جهت ياري كردن شما در استفاده ازويپ ، از جمله آموزش، آماده سازی داده ها، همکاری در برنامه ریزی آب یکپارچه، و پیشرفت های سفارشی شده نرم افزارويپ ارايه مي دهد.

آموزش استفاده از ویپ

مجوز ویپ شامل پشتیبانی در جهت رفع اشکالات محدود می باشد ما توصیه می کنیم که دریافت کنندگان ویپ به منظور افزایش بهره بری آنها از نرم افزار آموزش ببینند. دوره هاي آموزشي ما فنون كاربرد ويپ ، راهنمايي در استفاده از سيستم يكپارچه برنامه ريزي آب و فنوني براي ارتباط نتايج را پوشش مي دهد. آموزش الکترونیکی در بوستون یا در محل ارائه شده است و به طور معمول به مدت سه روز، هر چند می توان آن را به نیازهای فردی درخور مناسب طراحی كرد.

آمایش داده ها

ويپ احتياج به يكپارچه كردن اطلاعات پايه منعكس كننده الگوي جاري كاربردها ، منابع و هيدرولوژي دارد. شاخه آمريكاي موسسه محيط زيست استكهلم می توانديك ويپ لود شده با یک پایگاه داده حسابهای جاری موقت را ارايه كند. اين سيستم استفاده شما از ويپ را ستاب مي دهد. پايگاه داده ها از يك كامپيوتر خانگي منبع ،عموما داده ها و اطلاعات قابل دسترس مي باشند.

همکاری در برنامه ریزی یکپارچه آب

علاوه بر تهيه ويپ ، شاخه آمريكاي موسسه محيط زيست استكهلم پروژه هاي مشترك در رابطه با مسايل آب ارائه كرد. پروژه را یک رویکرد سیستمیک است که شامل تمام ابعاد حیاتی مشکل محلی -- استفاده ، عرضه ، کیفیت، تخصیص، چارچوب نهادی و حفاظت از محیط زیست است. هدف به طور کلی یک فرایند فراگیر است که درگير ذینفعان مربوطه در تأمل بر روی برنامه های جایگزین از عمل و پیامدهای سیاست مي باشد.

يك ديد و درك مناسب روش بسیار مفید است وقتیكه که مشکل پیچیده است ، هنگامی که روند غالب بخشی از مشکل هستند و هنگامی که افق زمانی طولانی است به اندازه کافی برای انتخاب های عمدی. روند ایجاد آگاهی با گسترش دامنه از امکانات فراتر از آنچه در روند فعلی ذاتی است. پروسه ديد و درك معمولا به سه گام : درک مشکل، ترسیم تصاویر آینده، و تشریح و ساخت سناریوها تقسيم مي شود. از ویپ جهت حمایت از روند تجسم و ارزیابی جایگزین های آینده استفاده می شود.

سفارشی کردن نرم افزار

موسسه محیط زیست استکهلم می تواند نرم افزار ویپ را منطبق بر نیازهای پروژه شما سفارشی نماید

ارتباط با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات


برگشت به صفحه خانه